Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

2013

Novinky 201320. října

Podzimní radovánky 2013

Máme za sebou Podzimní radovánky 2013 .. Chtěla bych moc poděkovat Aleně Wunderlichové a Dáše Rešetárové za super porotcování! Dále bych chtěla poděkovat Leničce Drábové za poháry, Ivě Nádvorníkové a Stáj Primahorseland za super balíčky pro děti! Ze všeho byly nadšené. Dále děkuji Kubíkovi za celodenní obsluhování všech zúčastněných. V neposlední řadě děkuji všem dětičkám! Všichni jste se moc snažily a byly jste šikovní!  heart


17. řijna

Sbíráme další úspěchy yes

Nejprve jsme se Šárkou vyjely na Hubertovu jízdu do Doubravy smiley. Áďa si musela vzít Cordulku, protože Carollinka je těhulka heart. Úspěch byl, že Šáry s Hodňulkou našly lišku!

Ten samý den se také konaly westernové závody na Rudolci, kam vyrazil Kuba s Lilithkou. Zúčastnili se disciplíny trail a barrel racing. V barrelech se jim vedlo velmi slušně a umístili se na krásném 4. místě!

Největší radost ovšem měli všichni z naší Natálky kiss. Na Německé Welsh show reprezentovala naši stáj s propůjčenou klisnou kamarádů z Primahorselandu Limetree Pround. Umístili se na 4. míste v leadreinu a na 3. místě v Mladým vystavovateli, což je super!yes


Podzimní radovánky 2013

19. října od 10:00 hod.

v Kopaninách na hřišti naproti resauraci Hubertus

 
 10:00 - prezentace
 11:00 - Podzimní orientační běh:
 Pravidlem je jízda ve dvojici, jeden ze dvojice musí být starší 15ti let. Na stanovištích vyznačených na mapě budete plnit úkoly a za ně sbírat body. Vyhrává startující s nejlepším časem a s největším počtem bodů.
dvojicích, jeden ze dvojice musí být vždy starší 15ti let. 
 Pojede se na čas a také na body, ale POZOR! V případě doběhnutí do cíle s naprosto uříceným koněm, který nemůže pomalu ani dýchat a pod. vás čeká diskvalifikace!
 
 Podzimní dětské soutěže:
- čas se odvíjí od počtu startujících v podzimním orientačním běhu
 1)ZRUČNOST+DREZURKA S VODIČEM (pro děti do 11ti let) 
- tyto soutěže jsou sloučené a hodnotí se dohromady
- plánek drezurky dodám co nejdříve
 2)PARKUR DO 50ti cm (pro děti do 11ti let)
 3)DREZURA Z1 (pro děti do 13ti let)
 
- povinností je být hezky ustrojení, sladění a plný dobré nálady(povinností je alespoň tréninkový úbor podle pravidel ČJF)! :) 
- v soutěži č. 3 se nemusí cválat!
 
 STARTOVNÉ:
 Podzimní orientační běh: 150,-/os.
 Podzimní dětské soutěže: 100,-/os.
 
 v případě účasti obou soutěží je startovné 200,-/os. 
 
 Přihlášky posílejte do 12. října na staj.nadeje@email.cz
 
Podzimní radovánky na facebooku ZDE
 
 
KAŽDÝ ÚČASTNÍK PODZIMNÍHO ORIENTAČNÍHO BĚHU MUSÍ MÍT VYMYŠLENÝ NÁZEV SVÉHO TEAMU A UDĚLANOU VLAJKU NA PREZENTACI!

 

PRO NEJMENŠÍ JE NACHYSTANÁ SOUTĚŽ V MASKÁCH O TU NEJHEZČÍ. KŽDÁ MASKA BUDE ODMĚNĚNA SLADKOU MŇAMKOU kiss
 
Propozice na požádání pošlu přes facebook nebo email! Je v nich spousta důležitých věcí.
 

2. září

Obnovena sekce FOTOGALERIE cool!


1. září 

XVI. Národní výstava velšských plemen a cob 2013

31. srpna jsme se zúčastnili 31. srpna jsme se zúčastnili XVI. Národní výstavy velšských plemen a cob 2013 v Plasech :). Áďa jela jako výpomoc ranči Calypso a vystavovala hřebečka Mine Trulyho, se kterým vybojovala 2. místo v jeho třídě. Minýskovo kolegyně Coedisaf Touch Of Class (Tanký) vybojovala v silné konkurenci své třídy 2. místo a stala se nejlepší tříletou klisnou. Ovšem největší úspěch slavila Leničky svěřenkyně Natalie-Ann Bílková se Sierou (Amálka), která se účastnila své PRVNÍ výstavy. Vybojovala krásné první místo v soutěži leadrein, ve které jí jako vodič doprovázela trenérka Lenka.  Dále se umístila v soutěži mladý vystavovatel také na 1.místě, což nám udělalo ještě větší radost a s úsměvem na tváři jsme odjížděli domů. Byl to krásný den!  smiley

Foto: Věra Marková


15. července

Do sekce FOTOGALERIE přidány fotečky z Koňských hrátek smiley.


8. července

Závody jsou úspěšně za námi 

Tak je to za námi. IV. ročník Koňských hrátek si snad mohu dovolit shrnout jedním slovem ... SKVĚLÉ. Dovolím si považovat tuto akci za úspěšnou a vydařenou. Účastnílo se kolem 30ti jezdců různých věkových skupin. Můj největší obdiv patří všem dětičkám, kteří byly velmi snaživý a šikovný, nicméně moc děkuji všem zúčastněným a hlavně těm, kteří to s námi vydrželi po celý den smiley.

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří se na přípravě akce nějakým způsobem podíleli.

Velké díky patří neoblomné a přísné porotě ve složení: Míša Aufrichtigová, Danka Kortusová a Barča Múdra. Mišce také děkuji za pomoc při stavění strašně "jednoduchého" trailu angel.

Dále bych chtěla poděkovat našim sponzorům, kterými byli Jezdecké potřeby JanaHorse, RK reality, Gebrüder weiss a resturace Magdaléna Doubrava. 

Velké díky patří také týmu  Hotelu Lev, kteří se po celý den starali o občerstvení.

V neposlední řadě patří poděkování celému realizačnímu týmu stáje Naděje i všem ostatním, kteří pomohli s čím se jen dalo!

Ještě bych moc moc moc chtěla poděkovat naší skvělé fotografce Anetce Hnykové, která nám celou akci náežitě zdokumentovala kiss.

DĚKUJI! heartsmiley27. června

!!! Poslední dva dny na posílání přihlášek !!!

na Koňské hrátky 2013 

6. června 


26. června

Jelikož se nám závody pomalu ale jistě blíží, dávám Vám sem nějaké bližší informace :)
* PREZENTACE do 9:30 ... prosím o dodržení času! (Pokud by byl nějaký problém nebo zvláštní přání, je to na osobní domluvě.)
* Placení startovného na místě při prezentaci - 100,-/os
* Placení ustájení - v den příjezdu - 150,-/kůň .... v ceně oves/ječmen, voda, travnatý výběh/box (V boxe už jen jedno volné místo!!!)
* Koníka je možno u nás nechat z pátka na sobotu a ze soboty na neděle 
* HODNOCENÍ 1.-5. míst v každé kategorii a soutěži!
* Umístění budou odměnění kokardou/pohárem/medailí + balíček s cenami :) 
* V každé kategorii bude vyhlášena NEJKRÁSNĚJŠÍ DVOJICE (Hodnotí se sladění koně a jezdce - netýká se soutěže leadrein, tam by měli být sladění všichni) a NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ DVOJICE (Doporučujeme se pro úspěch zúčastnit se všech soutěží :) )
* V TRAILU na vás čekají překážky v podobě lávky, pomyslného konibusu, můstku, plachty, překážky a pod.
* Vzhledem k přísnosti naší poroty :P doporučujeme se hezky obléci (nepřijet v teniskách a teplákách) ... jsou vážně přísní a budou Vám za to strhávat body :P
Pokud máte ještě nějaké další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na email staj.nadeje@email.cz nebo na facebooku :) 
 
Těšíme se na Vás,
Stáj Naděje Kopaniny

13. června

Poslední dva týdny a kousíček na zasílání přihlášek!!!! :) Už se nám to blíží :)

!POZOR!

Při pozdní přihlášce nebo přihlašování až na závodech bude udělena sankce 100,-! 


10. června

Pořád trénujeme a trénujeme smiley

31.května - 5. června se Kubík s Lilith vydal na trochu promáčený vandr cheeky. V sobotu 1. června se také zúčastnil westernových závodů na Ranči Červený mlýn (www.ranchcervenymlyn.cz)smiley.

    

Dne 18. května k nám zavítala fotografka Anetka Hnyková (www.anetahnykova.weebly.com) a nafotila nám naše koníky. Udělala plno nádherných fotek, na které se můžete v brzké době těšit!

19. května jsme vyrazili na koňskou akci v Německém Bad Elsteru Equipage 2013. Tato krásná akce již byla přidána do sekce "Akce 2013".


9. června

Informace Koňské hrátky 2013

Novinka! :) Rozhodli jsme se, že zpestříme naší akci i naším nejmladším divákům! :) ... Vyhlašujeme tedy soutěž pro děti, kteří se na akci přijdou podívat s rodiči a pod. Můžou vyhrát něco dobrého na zub a něco malého pro radost k tomu! Těšíme se na Vás! :)

Chtěla bych upozornit, že v případě zájmu ustájit si u nás koníka den před závody nebo po, je nutno to ohlásit co nejdřív a připsat k přihlášce! :) Děkuji!

!!!!! V případě nezaslané přihlášky a přihlašování až na místě, bude udělena sankce v hodnotě 100,- !!!!! Bohužel jsme se museli takto rozhodnout kvůli nespolehlivým lide, kteří se myslí, že když přijedou na závody neohlášení, tak jim budeme všichni ležet u nohou. Opravdu tam na přihlašování zbytku lidí nebude čas a tak Vás moc prosím, nezatěžujte nás těmito zbytečnostmi navíc a přihlášku pošlete :) Děkujeme! :)

Pár cen na závody smiley


14. května

Koňské hrátky 2013


12. května

Aktualizace stránek

Do sekce fotogalerie přidáno pár alb a do Úvodu přidány loga sponzorů  wink


12. května

Hazzi - připouštění

Po 4hodinové cestě přes Německo a vymotáním se z Mnichova, jsme dorazili do německého Asslingu, kde naše Hazzi zůstala u svého ženicha jménem The Verdikt.

Více fotek ve fotogalerii cheeky

Lenička a The Verdikt


28. dubna

Kalendář akcí pro sezónu 2013

( Kalendář se v průběhu sezóny může měnit! )

10. května - Hazzinka jede za hřebcem do Německa 

18. května - fotografování s fotografkou Anetkou Hnykovou

19. května - Equipage 2013

konec května/ začátek června - připouštění Carolline a Lilith

21. - 22. června - výpomoc našim přatelům (Míše Aufrichigové) s vystavováním koníků na šampionátu v Hradci Králové

6. července - Koňské hrátky

přelom červenec/srpen - Hobby westernové závody na Sorkově

10. srpna - Hobby závody (JK Aš)

Na konci sezóny: účast na Hubertových jízdách.


23. dubna

Equipage 2013

Vážení a drazí, 19.5.2013 proběhne již 10. ročník slavnostního průvodu kočárů EQUIPAGE, který pořádají naši němečtí kolegové v Bad Elsteru. Průvod začne zhruba v 10:00 v Bad Elsteru a bude pokračovat do Kopanin na hřiště, kde budou divákům všichni účastníci představeni. K dispozici bude i stánek s občerstvením a poníci pro děti na svezení. Vstupné zdarma. Oficiální plakáty budou vyvěšeny v Aši a v okolí. Neváhejte a navštivte tuto akci plnou koní, kočárů a historického oblečení! :-) Naše stáj se bude také účastnit průvodu :-)

V Kopaninách začátek cca v 11:00 hod!


22. dubna

Aktualizace stránek

Aktualizována sekce "Naše koně" a přidány fotografie do sekce "Fotogalerie" smiley


16. dubna

Počasí se konečně umoudřilo a sluníčko zažalo hřát cool. Konečně jsme si mohli upéct první jarní buřtíky a začít vše upravovat kolem stáje. Snad nám počasí vydrží. smiley

Šikovnej Kubík začíná dolaďovat přístřešek cheeky


31. března


21. února

Aktualizace stránek

- Aktualizovaná sekce "Fotogalerie"

- Přidána sekce "Média"

- Odebráni koně ze sekce "Naši koně" , kteří byli zároveň přidáni do sekce "Koně,kteří prošli naší stájí"

 


13.února

Náš nový přírůstek do stáje ... smiley Lelia heart

 


5.února

Koňské hrátky na Facebooku !

---> ZDE <---


3.února

Přiláška na Koňské hrátky

Jméno:

Věk:

Jak dlouho jezdím:

Koník:

Zúčastním se soutěží:

Stáj/ranch:

Kontakt na mě(Nejlépe telefoní číslo z toho důvodu,pokud se v den závodů opozdíte nebo nedáte vědět,že nakonec nepřijedete. Díky kontaktu na Vás se s Vámi budeme moci spojit a domluvit se např. na případném příjezdu později a posunutí startky)

Všechny tyto údaje pokud možno v tomto pořadí posílejte na staj.nadeje@email.cz
NE NA FACEBOOK! Děkuji :-)


2.února 

Co chystáme v roce 2013

6.července - IV. ročník Koňských hrátek

Budeme se snažit, přichystat pro Vás kurzík, který by vyhovoval většině z Vás! Možná těch kurzíků připravíme více .... jak pro začátečníky,tak pro pokročilé wink.

Zároveň stojí za zmínku naše myšlenka přichystat pro Vás akci také na podzim. Něco jako netradiční Hubert cheeky


28.ledna

Na internetu byly již vyvěšeny rozpisy hobby a oficiálních závodů pro rok 2013,proto jsme mohli upřesnit tolik žádaný datum IV. ročníku Koňských hrátek. Rozhodli jsme se pro 6.červenec,jelikož podle rozpisů na tento datum nepřipadají žádné oficiální ani hobby závody. Chceme co nejvíce vyhovět Vám všem, proto je tato událost vytvořená s takovým předstihem. Pokud by většině z Vás tento datum nevyhovoval (většina je opravdu velký počet) , budeme se snažit Vám vyjít vstříc. Jakékoliv dotazy nebo připomínky nám piště do vzkazů na facebooku nebo je posílejte mailem na staj.nadeje@email.cz . 


12.ledna

Dnes jsme měli u koníků opravdu pohádkové počasí! Ani chviličku jsme neváhali a vyjeli si na krásnou vyjížďku! smiley Více fotek zde ---> KLIKNI <---


6.ledna

NOVINKY ZE STÁJE: ... Už pár dní v kuse nám tu pořádně prší sad ... Všude samé bláto,jezdit se nedá ... když už,tak jen v kroku,ale to musíte být natolik velcí přátelé se ŠTĚSTÍM, abyste přijeli do stáje zrovna když neprší ... Je to prostě HNUS to počasí ... Takže naše nynější aktivity ve stájí spočívají převážně v tom, že přijedeme hemelky a ostatní zvěřinu obstarat a nakrmit ... UŽ ABY BYLO TEPLÉ JARO! smiley


3.ledna

Dnes je tomu tři roky,co od nás na věčné koňské pláně odešla Kolubijka!

Máme Tě pořád stejně rádi!heart


3.ledna

Od nynějších majitelů Ajši nám přišla její aktuální fotečka smileyJe z ní už veliká slečna!

TOPlist
aktualizováno: 18.05.2016 21:31:12